Žižkov obohatí dočasná instalace Furious Tram

Projekt Furious Tram (2019) je inspirován pražskou dopravou, konkrétně konstrukcí tramvaje Tatra T6. Představí se v rámci aktivit pod hlavičkou PozorUmění.Projekt Furious Tram (2019) je inspirován pražskou dopravou, konkrétně konstrukcí tramvaje Tatra T6. Představí se v rámci aktivit pod hlavičkou PozorUmění.

Číst více

PozorUmění poprvé: výstava Nikolase Šilara

Platforma PozorUmění představuje první položku ve svém programu – venkovní výstavu Spoďáry si nevyperu, ale vaše prachy ano.Platforma PozorUmění představuje první položku ve svém programu – venkovní výstavu Spoďáry si nevyperu, ale vaše prachy ano.

Číst více

Open call: zapojte se do proměn Žižkovské noci i samotné čtvrti

Festival Žižkovská noc prochází transformací a zapojuje do svých aktivit i další fenomény žižkovské čtvrti – mimo jiné i vizuální umění. První výstava právě probíhá, další se chystají, jejich součástí můžeš být i ty.Festival Žižkovská noc prochází transformací a zapojuje do svých aktivit i další fenomény žižkovské čtvrti – mimo jiné i vizuální umění. První výstava právě probíhá, další se chystají, jejich součástí můžeš být i ty.

Číst více

Psst! Chceš novinky?

Buďte první, kdo se dozví o nových jménech v lineupu, ale i celoročních aktivitách Žižkovské noci. Náš newsletter je cool, a přestože neznáme hranice, posíláme ho uvážlivě.